KINO W DOMU DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO

KINO DOMOWE


Prawdziwa sala kinowa w domu, to nie mit. Takie projekty tworzone są od bardzo dawna. Dostępność technologii pozwala na dopasowanie oczekiwań widza/słuchacza, do warunków panujących w pomieszczeniu przeznaczonym do takich modyfikacji.

Dzięki zastosowaniu markowych komponentów nie ma żadnych problemów z konfiguracją systemu. Zoptymalizowanie dźwięku i obrazu nie sprawia żadnych problemów. Zostawiamy również nieograniczoną możliwość ingerencji klienta w możliwość konfiguracji sprzętu. Dzięki temu możliwe jest spersonalizowanie ustawień i dobranie ich do indywidualnych preferencji. Wielokanałowe systemy Dolby Surround są normą stosowaną przez nas w instalacji każdego kina domowego.

USŁYSZ RÓŻNICĘ

ZESTAWY STEREO


Tą część dedykujemy klientom, którzy przywiązuja największą wagę do jakości brzmienia. Budowa zestawu stereo wymaga dużego doświadczenia w komponowaniu poszczególnych podzespołów.

Obecnie coraz większą wagę przywiązuje się do jakości brzmienia. Nie wystarczy zakupić drogi, klasowy sprzęt, konieczne jest jego odpowiednie zestrojenie i ustawienie. Odpowiednio wysoką jakość można uzyskać jedynie w przypadku, gdy instalacja zestawu stereo w domu klienta wykonywana jest przez doświadczonych fachowców. Jako firma z długoletnim stażem gwarantujemy, że instalowane przez nas zestawy stereo spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

TELEWIZOR CZY SPRZĘT GRAJĄCY W ŁAZIENCE I POZOSTAŁYCH POMIESZCZENIACH.

NAGŁOŚNIENIE STREFOWE


Nagłośnienie strefowe doskonale sprawdza się zarówno w budynkach użyteczności publicznej, hotelach, pensjonatach, jak i w mieszkaniach prywatnych. Dzięki instalacji nagłośnienia strefowego w domu możemy słuchać muzyki w każdym pokoju czy pomieszczeniu bez konieczności instalacji dodatkowych zestawów audio.
Przy zastosowaniu nagłośnienia strefowego możliwe są następujące rozwiązania:
Telewizor czy sprzęt grający w łazience i pozostałych pomieszczeniach.
-telewizor w łazience:zasilany bezpiecznym napięciem, odporny na wilgoć Sprzęt grający w łazience:
-system budowany w oparciu o rozwiązania zaczerpnięte z łodzi motorowych min.: system Sony Marine
Sprzęt audio/video w pozostałych pomieszczeniach:
-systemy AV w sypialni, kuchni, wykorzystujące odpowiednie urządzenia powielające
-systemy mini HIFI działające z wykorzystaniem głośników sufitowych w biurach, hlach i budynkach sakralnych.
W nagłośnieniach strefowych stosujemy zarówno urządzenie przewodowe jak i bezprzewodowe wykorzystujące technologię bluetooth , WiFi itp.

CHCESZ UZYSKAĆ NAJLEPSZY OBRAZ, ALE NIE WIESZ JAKIE URZĄDZENIA WYBRAĆ Z SETEK PRODUKTÓW?

PROJEKTORY EKRANY


Zastanawiasz się, jak je dobrać i zainstalować, aby idealnie ze sobą współgrały?

Jako firma specjalizująca się w instalacji projektów i ekranów projekcyjnych najczęściej stosujemy następujące rozwiązania: projektor do oglądania filmów natomiast telewizor do oglądania telewizji w dzień.
Rodzaje stosowanych ekranów projekcyjnych:

  • ekrany elektryczne sterowane bezprzewodowo
  • ekrany manualne
  • ekrany przenośne na specjalnych uchwytach wózkowych
  • W tych instalacjach bardzo często stosujemy różnego rodzaju złącza dodatkowe, złącza multimedialne, które umożliwiają bardzo łatwe wpięcie dodatkowych urządzeń do istniejącego systemu takich jak kamera, laptop itp.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA, MONTAŻ CZASZ, KONWERTERÓW I ANTEN RADIOWYCH.

INSTALACJE TV/SAT


Oferujemy kompleksową instalację telewizji satelitarnej w tym: instalację anten tv sat, montaż czaszy, konwertera oraz instalację anten radiowych.

Usługa obejmuje:

  • montaż czaszy anteny satelitarnej w miejscu ustalonym wraz z klientem,
  • montaż odpowiedniego konwertera,
  • montaż anteny naziemnej,
  • montaż anteny radiowej - do odbioru sygnału radiowego FM oraz DAB+.

Możliwość podzielenia abonamentu na klika TV - usługa dostępna po spełnieniu określonych warunków.