Pracujemy na uniwersalnym systemie i bezprzewodowym

 

INTELIGENTNE OŚWIETLENIE TO DO 35% OSZCZĘDNOŚCI

OŚWIETLENIE


Wybór inteligentnego oświetlenia to bardzo duże udogodnienie w nowoczesnym domu. Rano odpowiednie światło stymuluje nas do wstania z łóżka, w zimowe popołudnia jest komfortowe dla oczu, wieczorem zapewnia odpowiedni nastrój podczas relaksu, czy kolacji ze znajomymi.

Systemy inteligentnego domu pozwalają łatwo sterować instalacją oświetleniową, a także dostosowują natężenie światła do rytmu życia domowników, optymalizując i oszczędzając zużycie energii.

INTELIGENTNE OGRZEWANIE TO DO 30% OSZCZĘDNOŚCI

OGRZEWANIE


Przytulny, ciepły dom może być także oszczędny. Systemy automatyki budynkowej dbają o odpowiednią temperaturę, sterują rozprowadzeniem ciepła po całym budynku i umożliwiają dobór odpowiedniej temperatury, osobno w każdym pomieszczeniu. System inteligentnego domu "wie", kiedy okna czy rolety są otwarte, czy jaka pogoda jest na zewnątrz. Temperatura w domu może być sterowana przez odpowiednie zaprogramowanie systemu bądź z prostej aplikacji zainstalowanej na telefonie.

ZMIEŃ SALON W KINO JEDNYM POLECENIEM

WSPÓŁPRACA Z KINEM DOMOWYM


Dzięki możliwości tworzenia całych scen wspólnego działania urządzeńw domu, możemy zaprogramować wspólne: gaszenie światła, zamykanie rolet, rozwijanie ekranu oraz włączenie projektora. Teraz tylko wygodnie siadamy i z całą rodziną delektujemy sie najlepszymi kinowymi produkcjami.

To dziecinnie proste. Jeden gest.

RELAKS Z RODZINĄ- DOM ZADBA O SIEBIE SAM

AUTOMATYKA BUDYNKOWA


Rolety, żaluzje, bramy, podlewanie ogrodu... To tylko te ważniejsze urządzenia z domowej infrastruktury, obsługą których zajmie się system. Rolety, czy żaluzje- jeśli chcemy- będą otwierać się same, wpuszczając rano światło do domu, wieczorem zamkną się dbając o bezpieczeństwo budynku i prywatność domowników. Zraszacze w ogrodzie uruchomią się tylko wtedy, gdy będzie to potrzebne, oszczędzając do 25% wody. Brama wjazdowa i garażowa otworzą się w momencie zbliżenia się samochodu właściciela do posesji.

TWOJE DZIECI SA BEZPIECZNE. MASZ PEWNOŚĆ

ALARM I MONITORING


Dopełnieniem sieci bezpieczeństwa w inteligentnym domu jest system monitoringu wizyjnego i alarm. Kamery montowane są wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Urządzenia zainstalowane są w miejscach strategicznych i swoim zasięgiem pokrywają jak największe pole. W wyglądzie są na tyle dyskretne, że nie przeszkadzają domownikom, ale z zewnątrz posesji na tyle widoczne, że samą obecnością pełnią funkcję odstraszającą. Aplikacja zainstalowana na smartfonie poinformuje o wtargnięciu i prześle obraz z kamer. W razie braku dostępu do internetu z urządzeń mobilnych lub stacjonarnych każda montowana przez nas centrala wyposażona jest w rejestrator obrazu.

WIELE FUNKCJI, WIELU URZĄDZEŃ KONTROLUJESZ JEDNYM POLECENIEM

INTEGRACJA STEROWANIA


Dzięki inteligencji budynkowej z dowolnego miejsca na świecie, poprzez Twój telefon komórkowy, komputer lub tablet możesz sterować:

Do kontaktu zapraszamy zarówno klientów z Kielc, jak i osoby z całego woj. świętokrzyskiego i ościennych.

  • Oświetleniem
  • Ogrzewaniem
  • Klimatyzacją
  • Alarmem i monitoringiem
  • Podlewaniem ogrodu
  • Roletami i żaluzjami okiennymi
  • Bramą wjazdową i garażową
  • Kinem domowym i multimediami
  • Innymi urządzeniami elektrycznymi