Audio i wideo to nasza pasja

O NAS

Zapraszamy do współpracy biura projektowe i architektoniczne w zakresie projketowania i wykonawstwa systemów AV oraz inteligencji budynkowej

Montażem i sprzedażą systemów audiowizualnych zajmujemy się od samego początku naszej działalności. Zdejmujemy z klienta który nam zaufa, ciężar jaki ciągnie za sobą wyposażenie w elektronikę użytkową budowanego domu czy remontowanego mieszkania. Przedstawiamy możliwe najnowsze, najkorzystniejsze rozwiązania ale też słuchamy pomysłów Naszych klientów. Podczas spotkań z Klientem lub architektem, który przygotowuje projekt prezentujemy możliwości oferowanych przez nas systemów celem znalezienia optymalnego rozwiązania. Ofertę dostosowujemy do preferencji klienta z uwzględnieniem zakładanego budżetu.

Wszystkie instalacje wykonujemy nie tylko w projektach, w których uczestniczymy od początku, ale także na każdym etapie budowy lub remontu. Bardzo dużą uwagę zwracamy na estetykę wykonywanych przez Nas prac oraz wybór elementów systemu tak aby komponowały się z aranżacją wnętrza zaprojektowaną przez architekta lub właściciela.

Dzięki najnowocześniejszym technologiom bezprzewodowym możliwy jest montaż także w przypadku inwestycji już zakończonych. Dbamy również o to aby w przypadku konieczności wykonania serwisu klient nie pozostał sam z problemem.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas rozwiązaniami w zakładce "OFERTA"

 

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Naszym klientom staramy się zaproponować przede wszystkim rzeczowe doradztwo na każdym etapie działań - od projektu aż do instalacji komponentów. Zdejmujemy z klienta który nam zaufa, ciężar jaki ciągnie za sobą wyposażenie w elektronikę użytkową budowanego domu czy remontowanego mieszkania.


REFERENCJE KLIENTÓW NA TEMAT NASZEJ FIRMY

OPINIE KLIENTÓW

 • Pan Dariusz
  Potrzebowałem systemu, który pozwoli mi zarządzać domem z poziomu przenośnego urządzenia. Panowie z audiohifi zaoferowali system inteligentnego domu. Instalacja przebiegła szybko i bez problemu. Teraz mogę cieszyć się wygoda, sterując moim domem z poziomu tabletu.
  Pan Dariusz
 • Pan Karol
  Od dawna szukałem rozwiązania w postaci inteligentnej automatyki w swoim domu. Z pomocą przyszli Panowie z firmy audiohifi. Dzięki nim wybrałem odpowiedni sprzęt i mój dom może być sterowany za pomocą tabletu, a dzieci mogą być kontrolowane, nawet wtedy gy nie ma mnie w domu. Polecam w pełni fachową obsługę tej firmy!
  Pan Karol
  Indywidualny klient
 • Pan Łukasz
  Posiadam sprzęt firmy audiohifi od bardzo dawna. Fachowa obsługa i pomoc przy konfiguracja zdjęła ze mnie ciężar związany indywidualną instalacją, dzięki czemu zaoszczędziłem czas. Polecam firmę audiohifi!
  Pan Łukasz
  Indywidualny klient