Monitoring wizyjny. Kontrola i bezpieczeństwo.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów naszej firmy, chcemy przybliżyć jedną z dziedzin, którą się zajmujemy. Dopełnieniem sieci bezpieczeństwa w „inteligentnym domu” -i nie tylko- jest system monitoringu wizyjnego.
Kamery montowane są wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Urządzenia zainstalowane są w miejscach strategicznych i swoim zasięgiem pokrywają jak największe pole. W wyglądzie są na tyle dyskretne, że nie przeszkadzają domownikom, ale z zewnątrz posesji na tyle widoczne, że samą obecnością pełnią funkcje odstraszającą. Sercem systemu jest centrala, która odpowiednio skonfigurowana z systemem „inteligentnego domu” pozwala na dostęp do podglądu z kamer z każdego miejsca na świecie. Służy do tego prosta aplikacja, która zainstalowana na smartfonie poinformuje o wtargnięciu i prześle obraz z kamer. W razie braku dostępu do internetu z urządzeń mobilnych lub stacjonarnych, każda montowana przez nas centrala wyposażona jest w rejestrator obrazu.
Zajmujemy się projektowaniem i montażem monitoringu w nowych budynkach, ale także adaptacją budynków już istniejących. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie w celu jak najlepszego rozpoznania Jego potrzeb, dopasowania jak najlepszej oferty, oraz jak najlepszej realizacji projektu.
Poniżej krótka fotorelacja z jednej z wielu naszych realizacji.