Home Center 3 od FIBARO

Home Center 3 centrala

Home Center 3

Systemy Smart Home coraz częściej goszczą u nas w domu. Zaawansowane funkcje oraz prostota obsługi przybliża nas do decyzji o zakupie takiego systemu dla wygody i naszego bezpieczeństwa, a przede wszystkim oszczędności. Mnogość rozwiązań adaptacji takich systemów jest nieograniczona. Zaczynając od sterowania oświetleniem, opuszczaniem i podnoszeniem rolet, ustawieniem ogrzewania a kończąc na integracji systemów alarmowych. Poprzez zaawansowane możliwości systemu jesteśmy w stanie ograniczyć zużycie energii w naszym domu. Zarządzaniem domem/mieszkaniem odbywa się najczęściej przez aplikacje na naszym telefonie/tablecie.

Home Center 3 aplikacja

Nowa stacja centralna od Fibaro sygnowana numerem 3 jest kolejną odsłoną „mózgu” inteligentnego domu. Wygląd tego niewielkiego „pudełka” zmienił się od wersji poprzedniej. Jest on teraz w kolorze czarnym, przez jego korpus przebiega pasek, na którym widnieją diody sygnalizujące stan systemu. Producent zapewnia o 50% większy zasięg w porównaniu do modelu poprzedniego. Home Center 3 ma 2x większą pamięć i 1.3x szybszy procesor, ma także 4x większą pojemność. Fibaro jest kompatybilne z urządzeniami takich marek jak: PHILIPS, SONOS, YAMAHA, AMAZON ALEXA, RUSSOUND a także wiele innych.

Jeśli jesteś zainteresowany adaptacją takiego systemu inteligencji budynkowej u siebie w domu, mieszkaniu lub firmie zapraszam do kontaktu telefonicznego na umówienie spotkania.

Home Center 3 – strona producenta