Intercom FIBARO – inteligentny wideodomofon

Intercom FIBARO

Chcesz się czuć bezpiecznie a w razie potrzeby mieć kontrolę nad wszystkim co dzieję się w Twoim domu ? Inteligentny Intercom FIBARO zrobi to za ciebie.

 

Zaawansowana funkcjonalność

Intercom smart video doorbell od FIBARO posiada wiele zaawansowanych udogodnień, które pozwolą Ci czuć się bezpiecznie w swoim domu. Monitoruje otoczenie i powiadamia o wszystkich podejrzanych sytuacjach wokół naszego mienia. Podgląd na żywo obrazu z widoedomofonu dzięki aplikacji na nasz smartfon. Chcesz wiedzieć kiedy Twoje dzieci wracają ze szkoły ? Inteligentny Intercom FIBARO daje możliwość wysyłania powiadomień na telefon o powrocie do domu. Wideodomofon chroni nie tylko Twój dom ale także sam siebie. W razie próby kradzieży uruchomi alarm, który odstraszy włamywaczy a także powiadomi Cie o zaistniełej sytuacji. Goście którzy odwiedzą nas w czasie kiedy nie ma nas w domu mają możliwość nagrania wiadomości, którą my później odtworzymy. Często zdarza się, że mamy zajęte ręce zakupami czy dzieckiem, które właśnie niesiemy. Intercom FIBARO pozwala na otwarcie drzwi na wiele sposbów:

  • zbliżeniowo przez komunikację bluetooth

  • aplikacją na smartphona

  • wpisaniem czterocyfrowego kodu

  • dzwonkiem do domowników

Intercom ma wbudowaną kamerę o bardzo szerokim kącie widzenia. Kąt 180 stopni pozwala zobaczyć więcej niż oferuję większość wideodomofonów. Jakość dzwięku przesyłanego przez Intercom FIBARO jest pozbawiona szumów z otoczenia dzięki czemu słyszymy naszego rozmówcę tak jakby stał tuż obok nas. Kamerka zainstalowana u urządzeniu jest również bardzo wysokiej jakośći. Odtwarza obraz HDR co pozwala nam zobaczyć więcej nawet przy gorszych warunkach oświetleniowych. Posiada również tryb nocny dzięki czemu mamy możliwość zobaczyć i rozpoznać obobę do nas dzwoniącą.

Wygląd jaki wkomponuje się w każde wnętrze

Jak każde z urządzeń oferowane przez firmę FIBARO to równiez jest nienagannej estetyki. Mechanizm wpisywania kodu PIN jest odwzorowany z urzędzęń chroniących sejfy. Dzięki metalowej, obrotowej obręczy mamy możliwość dokładnego wpisania kodu. Podświetlone cyfry są widoczne w każdych warunkach.

Audiohifi inteligentny dom

Oferta

Galeria

Intercom FIBARO

Zdjęcie 1 z 9