Instalacja audio/video – korzyści z instalacji

audio/video

Każdy z nas czeka na pozytywne zakończenie walki z koronawirusem. Znaczna część osób pracuje z domu bądź jest na urlopach. Siedząc w domach, dokańczając swoje zaczęte remonty lub codzienne obowiązki domowe mamy więcej czasu dla siebie i swojej rodziny. Spędzamy go na wymyślaniu coraz to różniejszych zabaw dla naszych dzieci czy dla siebie samych. Kończymy zaczęte seriale bądź filmy na platformach streamingowych.

Urządzenia audio – krystaliczny dźwięk płynący z głośników

Firma Audio Hifi zajmująca się adaptacją profesjonalnych systemów nagłośnienia oraz instalacją małych „salek kinowych” chce przedstawić ofertę idealnie dopasowaną do sytuacji takie jaką mamy w tej chwili. Profesjonalny system audio w domu bądź mieszkaniu zapewni nam doskonałą jakość muzyki. Sprawi, że będziemy jeszcze milej spędzać czas z rodziną bądź znajomymi (oczywiście gdy miną już zakazy).

System multiroom pozwala na słuchanie muzyki w każdym pomieszczeniu w naszym domu. Możemy odtwarzać jeden utwór we wszystkich pomieszczeniach w tym samym czasie albo w każdym słuchać czegoś innego. Jest to dużą zaletą przy imprezach domowych bądź firmowych gdzie mamy większą przestrzeń i zróżnicowane grono odbiorców.

Urządzenia audio/video – idealne dostrojenie muzyki z obrazem

Salki kinowe jakie wykonujemy wiążą się oczywiście z instalacja profesjonalnego sprzętu audio ale też odpowiedniego projektora, który poradzi sobie nawet w wymagających warunkach oświetleniowych. Przygotowanie takiego miejsca na spędzanie wieczorów bądź weekendów pozwala zadowolić niejednego wymagającego użytkownika. Nasi klienci zadowoleni są przede wszystkim z jakości audio oraz wideo. Nie muszą już czekać na seans filmowy w kinie, mogą sami sobie zorganizować taki wieczór w swoim „małym kinie” będąc spokojni przede wszystkim o bezpieczeństwo swoich dzieci.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wyceną lub rozmową na temat takiego systemu u siebie w domu/mieszkaniu/firmie prosimy o kontakt. Spełnimy Wasze oczekiwania ale też doradzimy Wam to co najlepsze.

Nasze realizacje

Oferta

Kontakt

salka kinowa

salka kinowa2

sala konferencyjna