Inteligentny dom – korzyści adaptacji

Inteligentny dom

Inteligentny dom

W dzisiejszym artykule przybliżymy termin inteligentny dom. Każdy z nas zastanawiając się nad tym tematem zadaje sobie pytania takie jak:

– po co budować inteligentny dom ?

– ile kosztuje ?

– jakie mamy z niego korzyści ?

Firma AudioHifi z Kielc od kilku lat z przyjemnością pomaga w projektowaniu oraz adaptacji systemów inteligentnych domów z całej Polsce. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem takich firm jak FIBARO i GRENTON. Projektujemy wraz z sugestiami klienta instalację, którą sobie wymarzy. Następnie instalujemy sprzęt niezbędny do funkcjonowania całego systemu. Na sam koniec konfigurujemy tak aby nasz klient był jak najbardziej usatysfakcjonowany zakupem.

Inteligentny dom – korzyści

Większość ludzi, którzy decydują się na wdrożenie inteligencji budynkowej do swoich mieszkań, domów i biur kieruje się zaawansowanymi możliwościami konfiguracji. Począwszy od sterowania oświetleniem o wyznaczonych godzinach, ustawieniem ogrzewania oraz przysłonięciem rolet na ustawioną wartość procentową, podlewanie ogrodu o wyznaczonej godzinie po zdalne otwieranie bram oraz integracja z systemem alarmowym i kamerami. To wszystko możemy kontrolować za pomocą naszego smartphon’a z każdego miejsca na Ziemi. Ale oczywiście jedną z istotniejszych cech takiego systemu jest jego oszczędność. Dzięki kontroli oświetlenia i ogrzewania przez inteligentny system nasze rachunki znacząco się obniżają.

Skontaktuj się a odpowiemy na wszelkie pytania.

Zależy nam na tym aby każdy klient świadomie podjął decyzje o instalacji inteligentnych rozwiązań w swoim domu. Dlatego też na samym początku zachęcamy aby zapoznać się z naszymi realizacjami. Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem oraz wyceną instalacji całego systemu prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Odpowiemy na nurtujące Cie pytania dotyczące inteligentnych domów.

Audio Hifi Kielce