Monitoring wizyjny. Kontrola i bezpieczeństwo.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów naszej firmy, chcemy przybliżyć jedną z dziedzin, którą się zajmujemy. Dopełnieniem sieci bezpieczeństwa w „inteligentnym domu” – i nie tylko – jest system monitoringu wizyjnego.
Kamery montowane są wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Urządzenia zainstalowane są w miejscach strategicznych i swoim zasięgiem pokrywają jak największe pole. W wyglądzie są na tyle dyskretne, że nie przeszkadzają domownikom, ale z zewnątrz posesji na tyle widoczne, że samą obecnością pełnią funkcję odstraszającą. Sercem systemu jest centrala, która odpowiednio skonfigurowana z systemem „inteligentnego domu” pozwala na dostęp do podglądu z kamer z każdego miejsca na świecie. Służy do tego prosta aplikacja, która zainstalowana na smartfonie poinformuje o wtargnięciu i prześle obraz z kamer. W razie braku dostępu do Internetu z urządzeń mobilnych lub stacjonarnych każda montowana przez nas centrala wyposażona jest w rejestrator obrazu.
Zajmujemy się projektowaniem i montażem systemu w nowych budynkach, ale także adaptacją budynków już istniejących. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie w celu jak najlepszego rozpoznania Jego potrzeb, dopasowania jak najlepszej oferty, oraz jak najlepszej realizacji projektu.
Działamy na terenie Kielc oraz w różnych lokalizacjach w województwie świętokrzyskim i ościennych. Kontakt